Ar Jums reikia riboti saulės patekimą į namus?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Langas ir saulėSaulė – gyvybės ženklas ir šaltinis, be kurio apsieiti nepavyktų, bent jau kol kas. Visgi, kartai nuo jos pavargstame ir ribojame jos galimybes patekti į namus, tačiau ar tikrai visuomet to reikia?

Dažnai norime pasislėpti nuo saulės, nes ji akina žiūrint televizorių ar į kompiuterio ekraną. Tokiu atveju uždarome žaliuzes ar užtraukiame tamsias užuolaidas ir jau greitai jaučiamės lyg prietemoje, ieškome papildomo šviesos šaltinio ar aliname savo akis. Visgi, neretai paprasčiau ir naudingiau būtų tiesiog pakeisti savo sėdėjimo vietą ar ekrano padėtį. Išeitis, kuri leis džiaugtis ne taip jau ir dažnai Lietuvoje šviečiančia malonia saule neprarandant komforto dirbant ar mėgaujantis televizijos pramogomis.

Visgi, kartais nori nenori tenka ieškoti išeitis, kaip bent kurį laiką pailsėti nuo saulės spindulių ir šviesos. Tai ypač aktualu tiems, kurie norėdami šviesos įsirengė didžiulius vitrininius langus pietinėje namo pusėje. Tai puiku, tačiau yra situacijų, kuomet erzina. Dažnai tokios situacijos būna žiemą, kai saulė šviečia nors ir trumpiau, tačiau akina kur kas labiau. Tokiu atveju tikrai verta pamąstyti apie šiokią tokią priedangą. Visgi, pilnai atsiriboti nuo saulės aklinomis žaliuzėmis, storomis ir tamsiomis užuolaidomis nevertėtų – apstu modernių sprendimų, kurie padeda sumažinti akinimą, tačiau nepaslepia šviesos.

Tarp tų sprendimų galima rasti ir įvairiausias žaliuzes, roletus ar specialiai sukurto rašto užuolaidas, tačiau taip pat pasitaiko ir įvairūs stiklų tonavimai, plėvelės, šviesos nukreipėjai. Neretai individualių namų gyventojai pagalvoja ir apie markizes – jos puikiai pridengia nuo tiesioginių spindulių, tačiau neuždengia visos šviesos ir patalpose lieka pakankamai jauku, šviesu, bet nėra nemalonaus akinančio poveikio.

Žvalgantis sprendimų reikėtų vertinti ne tik parduotuvių pasiūlą, bet ir kitų žmonių idėjas, kartais geriausi sprendimai slypi visiškai paprastuose dalykuose, o pamatę, kaip įsirengia kai kurie kiti žmonės būsite maloniai nustebinti ir, ko gero, patys panorėsite pritaikyti vieną ar kitą jų sprendimą. Dairykitės, ieškokite, galvokite – neskubėkite priimti sprendimo, kol neturite tikslios vizijos ar neįvertinote bent kelių kitų pasiūlymų – tai padės ir sutaupyti.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *