3 mitai apie vandens filtrus

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Vandens filtrai Lietuvoje vis dar nėra labai populiarūs, ką iš esmės lemia mitai apie juos, kuriuos pakankamai nemažai žmonių laiko neigiamais faktais apie šiuos įrenginius. Šiandien būtent apie šiuos mitus ir kalbėsime, juos paneigdami bei pažvelgdami į realią situaciją.

Vandens filtrai – labai brangi investicija

Lietuvoje yra susidariusi nuomonė, jog vandens filtrų kainos yra tiesiog milžiniškos, kas padaro šią prekę neprieinama daugeliui žmonių. Taip, vandens filtrų kainos tikrai nėra labai mažos – už kokybišką vandens filtrą dažniausiai sumokėsite maždaug keletą šimtų eurų. Vis dėlto, tai yra puikiai vandens filtrų vertę atitinkanti kaina, kuri yra prieinama didžiąjai daugumai žmonių, turinčių pastovias pajamas, tad žiūrėti į vandens filtrus kaip į neprieinamą investiciją nereikėtų.

Vandens filtrai neatneša realios naudos

Taip, vandens filtrų efektas geriamam vandeniui nėra matomas plika akimi – šie filtrai nekeičia vandens spalvos ar jo struktūros, o ir akivaizdžiai matomų vienokių ar kitokių medžiagų filtruotame vandenyje taip pat neatsiranda. Vis dėlto, tai, jog nieko nesimato, tikrai nereiškia, jog nieko ir nevyksta – vandens filtrai veikia kiek smulkesnes daleles, t.y. įvairias chemines medžiagas, kas leidžia ne tik paversti vandenį maksimaliai tinkamu žmogaus sveikatai, tačiau ir panaikina blogą vandens skonį, neretai pasitaikantį įprastame geriamame vandenyje.

Vandens filtrus įsigyti yra sunku

Taip, didžiuosiuose prekybos centruose ar kitose tokio tipo parduotuvėse netgi ir vieną vandens filtrą išvysti yra pakankamai sunku, o ką jau kalbėti apie kiek didesnį jų pasirinkimą. Vis dėlto, faktas, jog tai tikrai nesumažina žmonių galimybių įsigyti vandens filtrus – kokybiškus vandens filtrus už prieinamą kainą galima įsigyti tiek specializuotose jų parduotuvėse, kurias galima rasti didžiuosiuose šalies miestuose, tiek ir internetinėse parduotuvėse, kas suteikia pakankamai puikias galimybes vandens filtrų įsigyjimui.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *